Pałacyk Łąkomin

Pałacyk Łąkomin

Oferujemy Państwu do zakupu unikalną nieruchomość, będącą prawdziwą perłą na mapie Polski zachodniej. Pałacyk w Łąkominie wraz z zabudowaniami towarzyszącymi oraz rozległym terenem to szczególna oferta. Należy ją rozpatrywać zarówno pod kątem możliwości posiadania wyjątkowego miejsca do życia ale również pod kątem możliwości kontynuowania biznesowego przeznaczenia tego miejsca.

Oferujemy Państwu do zakupu unikalną nieruchomość, będącą prawdziwą perłą na mapie Polski zachodniej. Pałacyk w Łąkominie wraz z zabudowaniami towarzyszącymi oraz rozległym terenem to szczególna oferta. Należy ją rozpatrywać zarówno pod kątem możliwości posiadania wyjątkowego miejsca do życia ale również pod kątem możliwości kontynuowania biznesowego przeznaczenia tego miejsca. Nieruchomość położona jest w miejscowości Łąkomin (gm. Lubiszyn, pow. gorzowski) ok. 4 km od najbliższych zabudowań.

Teren zagospodarowany jest z przeznaczeniem funkcji rekreacyjnych, włącznie z jeziorkiem przepływowym oraz piaszczystą plażą. Nieruchomość jest ogrodzona, dojazdy utwardzone oraz oświetlony. Zasilanie obiektów następuje z dwóch własnych trafostacji. Ponadto nieruchomość wyposażona jest w dwie studnie głębinowe.

Aktualnie obiekt wykorzystywany jest na organizację spotkań, imprez integracyjnych oraz wesel i bankietów. Pod marką Łąkomin, w piwnicy pałacu warzone jest jedno z najlepszych w Polsce piw rzemieślniczych, które w wielu stylach, na międzynarodowych konkursach, zostało docenione i nagrodzone wieloma medalami.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami lub wyślij wiadomość poprzez formularz: