Poznań, Stare Miasto, Szkolna/Wrocławska

Poznań, Stare Miasto, Szkolna/Wrocławska

Na sprzedaż kamienica w ścisłym centrum Poznania, tuż przy Starym Rynku. Zlokalizowana u zbiegu dwóch głównych ulic prowadzących od ul. Półwiejskiej (Stary Browar) do Starego Rynku. Posiada aktualny, zaakceptowany przez konserwatora projekt na 4 tys. m2 powierzchni użytkowej obejmujący funkcje komercyjne (handel/usługi) oraz częściowe pozwolenie na budowę. Kamienica jest w trakcie remontu i przebudowy. Oferowana cena dotyczy zakupu całej nieruchomości wraz z projektem oraz wykonanymi dotychczas pracami. Aktualny projekt zakłada wykonanie lokali handlowych i usługowych na parterze, gastronomicznych na poziomie minus 1 oraz mieszkań na krótkoterminowy wynajem, zlokalizowanych na wyższych poziomach.

Na sprzedaż kamienica w ścisłym centrum Poznania, tuż przy Starym Rynku. Zlokalizowana u zbiegu dwóch głównych ulic prowadzących od ul. Półwiejskiej (Stary Browar) do Starego Rynku. Posiada aktualny, zaakceptowany przez konserwatora projekt na 4 tys. m2 powierzchni użytkowej obejmujący funkcje komercyjne (handel/usługi) oraz częściowe pozwolenie na budowę.

Kamienica jest w trakcie remontu i przebudowy.

Oferowana cena dotyczy zakupu całej nieruchomości wraz z projektem oraz wykonanymi dotychczas pracami. Aktualny projekt zakłada wykonanie lokali handlowych i usługowych na parterze, gastronomicznych na poziomie minus 1 oraz mieszkań na krótkoterminowy wynajem, zlokalizowanych na wyższych poziomach.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami lub wyślij wiadomość poprzez formularz: