Żarski (Pow.), Lubsko (Gm.), Mierków

Żarski (Pow.), Lubsko (Gm.), Mierków

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w miejscowości Mierków, gmina Lubsko w województwie Lubuskim o łącznej powierzchni 5,9907 ha oraz powierzchni użytkowej ponad 8080m2. Nieruchomość zabudowana jest budynkami o charakterze magazynowym, budynkiem administracyjno-biurowym i pozostałymi budynkami, urządzeniami budowlanymi oraz elementami infrastruktury technicznej, służącymi prawidłowemu funkcjonowaniu zakładu/fermy. W przeszłości na tym terenie zlokalizowana była ferma zwierzęca oraz w pomniejszym okresie magazyny zbożowe Ellewaru. Obiekt posiada aktualnie pozwolenie zintegrowane umożliwiające stworzenie fermy trzody chlewnej oraz pełną dokumentacje w tym zakresie. Budynki są w stanie ogólnym dobrym (dachy i ściany nie wymagają dużych nakładów). Operat szacunkowy z 2017 roku z dokładnym opisem nieruchomości oraz wartością 2,8 mln złotych przekażemy po przesłaniu zapytania.

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w miejscowości Mierków, gmina Lubsko w województwie Lubuskim o łącznej powierzchni 5,9907 ha oraz powierzchni użytkowej ponad 8080m2.

Nieruchomość zabudowana jest budynkami o charakterze magazynowym, budynkiem administracyjno-biurowym i pozostałymi budynkami, urządzeniami budowlanymi oraz elementami infrastruktury technicznej, służącymi prawidłowemu funkcjonowaniu zakładu/fermy.

W przeszłości na tym terenie zlokalizowana była ferma zwierzęca oraz w pomniejszym okresie magazyny zbożowe Ellewaru.

Obiekt posiada aktualnie pozwolenie zintegrowane umożliwiające stworzenie fermy trzody chlewnej oraz pełną dokumentacje w tym zakresie.

Budynki są w stanie ogólnym dobrym (dachy i ściany nie wymagają dużych nakładów).

Operat szacunkowy z 2017 roku z dokładnym opisem nieruchomości oraz wartością 2,8 mln złotych przekażemy po przesłaniu zapytania.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami lub wyślij wiadomość poprzez formularz: